Про нас

о нас

Компанія ТОВ “Інтегрітас” заснована в квітні 2010 року. Спеціалізація компанії – виробництво і просування продукції під власними торговими марками в категорії «household» і виробництво продукції «private label» для сторонніх замовників. Наша продукція користується стабільним попитом у провідних українських мереж, дистриб’юторів в Україні, а також великих дистриб’юторських компаній країн ближнього зарубіжжя. Наша продукція випускається під власними торговими марками Минута дела ™ , Акваторія ™ , Praktik – економія на практиці ™ , Bravia ™ , а також під власними торговими марками замовників.

ПРОДУКЦИЯ В БОЛЕЕ ЧЕМ 6 КАТЕГОРИЯХ

о нас

INTEGRITAS

Ми пропонуємо продукцію в наступних категоріях:

  • Пакети для сміття від 35 л до 120 л;
  • Губки кухонні прямокутні і профільовані в упаковці;
  • Губки банні прямокутні і фігурні з масажним шаром і без;
  • Губки банні сітчасті різних форм і кольорів;
  • Аксесуари для приготування їжі в рулонах на гільзі і без гільзи, в коробці, намотування від 1м до 200м, в наступних товарних категоріях: фольга, плівка харчова, пергамент для випічки силіконізірованний і рослинний, рукав і пакети для запікання;
  • Серветки для збирання віскозні від 1 до 10 шт. в упаковці;
  • Шкребки металеві від 1 до 4 шт. в упаковці;
  • Серветки вологі в упаковці 15 шт, 72 шт.

продукцsя

INTEGRITAS

гарантії якості

Продукція упакована в картонну і поліетиленову тару. На підприємстві впроваджена і діє система поопераційного контролю якості. Якість продукції підтверджується санітарно-гігієнічними висновками Державної санітарно-епідеміологічної служби України та сертифікатами якості виробника. Ми працюємо тільки з надійними і перевіреними постачальниками сировини, серед яких такі широко відомі виробники, як Novita S.A. (Poland), Renksan Pazarlama Dis.Tic.Ltd.Sti. (Turkish), OOO “Абразивні Технології” (Росія) та інші.

ПРОДУКЦІЯ У БІЛЬШ НІЖ 6 КАТЕГОРІЯХ

гарантії

INTEGRITAS

контакти

Виробництво і офіс компанії розміщені в м Дніпропетровськ, Україна. Прайс лист на продукцію власних торгових марок за запитом. Вартість виготовлення продукції «private label» обговорюється індивідуально. Сподіваємося на вашу зацікавленість у співпраці та спільний розвиток.
ТОВ “Інтегрітас” Україна, м.Харьків, вул.Модочна, 14а м. Дніпро, вул. Кільченська 1а

Tel +38 (099) 788 10 91

Tel +38 (063) 184 49 55

Tel +38 (096) 256 68 38

Tel +38 (056) 729 54 36

контакти

INTEGRITAS